معمارسرا

دانلود پروژه معماری ، نقشه های معماری ، نقشه اتوکدی

۶ گام برای تغییر در حرفه ی معماری

6 گام برای تغییر در حرفه ی معماری

۶ گام برای تغییر در حرفه ی معماری

 

 

 

6 گام برای تغییر در حرفه ی معماری

 

 

AIA اذعان داشته است که عادات این حرفه باید تغییر کند ، ولی تغییرات بنیادی تر در حال حاضر مورد نیاز است. در اینجا به ۶ گام برای تغییر در حرفه و اقدامات معماری میپردازیم. اگر همه چیز خوب پیش رود ، طبق باور AIA اعمال تغییرات دشوار نخواهد بود.

  1. از این به بعد هر سازمانی که جوایزی برای معماران تعبیه کرده است ، به هر بنایی که از حداقل استاندارد یک عملکرد قابل تحمل برخوردار است جایزه ای اهدا کند .
  2. در طول ۶ ماه ،  تمامی مجلات طراحی تنها ساختمانهایی نشان میدهند که حداقل از مینیموم استاندارد عملکردی مناسب برخوردار باشد.
  3.  در طول یک سال ، تمامی آژانسهای عمومی ، از جمله فدرال ، دولتهای محلی و ایالتی ، میتوانند تمامی پروژه ها را مجاب به توسعه ای در راستای تعهدات ۲۰۳۰ داشته باشند.
  4.  در طول دو سال ، تمامی معماران شرکتی آمریکا باید با تعهدات ۲۰۳۰ سازگار شده و اهداف حاضر برای پروژه های آن سال را دنبال کنند.
  5.  در طول سه سال ، آژانس مجوزهای آمریکا ، باید تمامی معماران را مجاب کند که برای حفط مجوز کار خود ، اقدامات حداقل لازم را برای یک طراحی قابل قبول انجام دهند.
  6.  در طول چهار سال ، تمامی مدارس معماری باید برنامه درسی خود را تغییر دهند تا تمامی دانش آموزان کاملا اصول و قوانین یک طراحی قابل قبول را بیاموزند.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Twitter Facebook Google Buzz Digg yahoo Technorati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *