معمارسرا

دانلود پروژه معماری، نقشه های معماری، پاورپوینت معماری

6 گام برای تغییر در حرفه ی معماری

6 گام برای تغییر در حرفه ی معماری

6 گام برای تغییر در حرفه ی معماری

 

 

AIA اذعان داشته است که عادات این حرفه باید تغییر کند، ولی تغییرات بنیادی تر در حال حاضر مورد نیاز است. در اینجا به 6 گام برای تغییر در حرفه و اقدامات معماری میپردازیم. اگر همه چیز خوب پیش رود، طبق باور AIA اعمال تغییرات دشوار نخواهد بود.

  1. از این به بعد هر سازمانی که جوایزی برای معماران تعبیه کرده است، به هر بنایی که از حداقل استاندارد یک عملکرد قابل تحمل برخوردار است، جایزه ای اهدا کند.
  2. در طول 6 ماه، تمامی مجلات طراحی تنها ساختمانهایی نشان میدهند که حداقل از مینیموم استاندارد عملکردی مناسب برخوردار باشد.
  3.  در طول یک سال، تمامی آژانسهای عمومی، از جمله فدرال، دولتهای محلی و ایالتی، میتوانند تمامی پروژه ها را مجاب به توسعه ای در راستای تعهدات 2030 داشته باشند.
  4.  در طول دو سال، تمامی معماران شرکتی آمریکا باید با تعهدات 2030 سازگار شده و اهداف حاضر برای پروژه های آن سال را دنبال کنند.
  5.  در طول سه سال، آژانس مجوزهای آمریکا، باید تمامی معماران را مجاب کند که برای حفط مجوز کار خود ، اقدامات حداقل لازم را برای یک طراحی قابل قبول انجام دهند.
  6.  در طول چهار سال، تمامی مدارس معماری باید برنامه درسی خود را تغییر دهند تا تمامی دانش آموزان کاملا اصول و قوانین یک طراحی قابل قبول را بیاموزند.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Twitter Facebook Digg yahoo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *