معمارسرا

دانلود پروژه معماری، نقشه های معماری، پاورپوینت معماری

کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

.

.

کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی.

چند سالی است که کاغذدیواری مجدداً مورد توجه مردم قرارگرفته است تنوع ،کیفیت،سرعت اجرا ، بهداشتی بودن و از همه مهم تر زیبائی باعث شده که کاغذ دیواری جای رنگ را بگیرد زیرا به عنوان مثال یک واحد 100 متری در مدت بک روز آن هم بدون  نیاز به جمع آوری لوازم منزل و ریخت و پاش های رنگ آمیزی و گرد و غبار ناشی از آماده سازی برای رنگ کردن ، کاغذ می شود به همین دلیل صاحبان منازل فروشگاه ها ساختمان های هتلها و ادارات به کاغذ دیواری روی آورده اند . با استفاده از کاغذ دیواری، می توانید ایده های خلاقانه ای برای تزیین دیوار بیافرینید.

.

یکی دیگر از فواید کاغذ دیواری ایجاد پوشش روی برگ های دیوارها است که کمک می کند تا عیوب دیوارها پوشیده شود .

مهم ترین ویژگی کاغذ دیواری نیز این است  که میتوان با هزینه ای مناسب زیبایی های دکوراسیون موجود را چند برابر بیشتر جلوه داد .

.

کاغذ دیواری راه راه

.

کاغذ دیواری راه راه

.

معمولا کاغذ دیواری راه راه در راهروها مورد استفاده  قرار می گیرد تا راهرو کمی طولانی تر و کشیده تر به نظر برسد در سالن پذیرایی کاغذ راه راه  پشت آینه  کنسول جلوه بیشتری پیدا می کند در اتاق خواب نیز پشت میز توالت یا پشت تخت می توان از این طرح کاغذ استفاده کرد .

.

کاغذ دیواری گل درشت

.

کاغذ دیواری گل درشت

.

کاغذ دیواری گل درشت هم در پذیرایی و هم در اتاق خواب مورد استفاده  قرار می گیرد بدین  صورت که در پذیرایی بیشتر فضا یک رنگ ملایم به خود می گیرد و دیواری که میز ناهار خوری نزدیک آن قرار می گیرد با کاغذ گلدرشت تزئین می شود البته  بالای شومینه  را نیز میتوان با این  طرح  کاغذ دیواری طراحی کرد در اتاق خواب نیز معمولا کاغذ گل درشت پشت تخت قرار می گیرد به این ترتیب که میتوان پشت تخت را به صورت  یک قاب در آورد .

.

کاغذ دیواری گلریز

.

کاغذ دیواری گلریز

.

کاغذ دیواری گلریز بیشتر مورد توجه نوجوانان و جوانان است که در اتاق خواب خودشان از آن استفاده می کنند کاغذ دیواری گلریز نسبت به  کاغذ دیواری گلدرشت ملایم تر به نظر میرسد آقا پسرها بیشتر به  رنگ های آبی ، قهوه ای و مشکی علاقه  دارند در صورتی که دختر خانم ها بیشتر رنگ صورتی، بنفش ، قرمز و سبز را انتخاب می کنند در اتاق های کوچک بهتر است از طرح های گل ریز استفاده شود .

.

کاغذ دیواری در اتاق

.

اتاق های خانه را معمولا به دو شکل L و U کاغذ دیواری می کنند در حالت L دو دیوار کنار هم یک رنگ و دو دیوار دیگر نیز هم رنگ انتخاب می شوند در شکل U یک دیوار با سک طرح  گل دار یا یک رنگ تیره پوشیده می شود و بقیه دیوارها که به صورت U است  (به دیوار دیگر ) به رنگ ملایم پوشش داده می شود  .

.

کاغذ دیواری در ادارات

.

کاغذ دیواری ادارات

.

رنگ هایی که بیشتر در ادارات مورد استفاده قرار می گیرند کرم ،قهوه ای ،زرشکی و ابی است که با دکور و میز و صندلی هماهنگ می شود ادارات نسبت به منازل کمتر نیاز به رنگ دارند و بیشتر به صورت تک رنگی یا دو رنگی کاغذ می شوند که در منزل از بیش از دو رنگ استفاده می شود .

.

کاغذ دیواری در هتل ها و رستوران ها

.

کاغذ دیواری هتل

.

در هتل و رستوران اگر محیط بزرگ باشد از کاغذ دیواری گل درشت ولی با طرحی شفاف و براق برای جلب توجه استفاده می شود . ولی اگر محیط کوچک باشد از گل ریز یا گل درشت با شفافیت کمتر استفاده می شود .  در حال حاضر دیوار اکثر هتل های کشورمان با کاغذ دیواری پوشیده شده است .

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Twitter Facebook Digg yahoo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *