معمارسرا

دانلود پروژه معماری، نقشه های معماری، پاورپوینت معماری

پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات

پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات

 

 

هدف از کف سازی به وجود آوردن سطحی است که بتواند خواسته های استفاده کننده را از آن به نحو مطلوب برآورد. اولین مشخصه مهم کف سازی، استحکام و پایداری آن است. مقاومت در برابر نفوذ و عبور رطوبت از دیگر ویژگی های عمده کف سازی می باشد. به علاوه کف سازی بایستی دارای لازم باشد. از خصوصیات دیگر کف سازی می توان از مقاومت در برابر عبور اصوات و حرارت و همچنین استقامت در برابر آتش نام برد.

کف سازی می تواند از مصالح مختلف یا ترکیبی از چند نوع از آنها باشد. موزائیک سیمانی، پوشش های پلاستیکی مانند کاشی وینیلی، کف پوش وینیلی فوم دار، لاستیک؛ پوشش های چوبی مانند الوار، پارکت، بلوک چوبی از انواع کف پوش ها محسوب می شوند.

یکی دیگر از اجزاء فاز دو معماری تهیه پلان های کف سازی به تعداد طبقات، است که هدف از ارائه این نوع نقشه ها نشان دادن کف سازی روی پلان می باشد اعم از طراحی، جنس مصالح، رنگ و … می باشد. در بسیاری از پروژه ها طراحی خاصی با ترکیبی از سنگ ها یا مصالح مختلف در نظر گرفته می شود که حتماً احتیاج به پلان کف سازی داریم تا بتوانیم این نوع طراحی را روی پلان نشان دهیم و به اجرا برسانیم.

در کف سازی بین طبقات، کف سازی روی سقف طبقه زیرین انجام می شود. این کف سازی شامل دو مرحله زیرسازی و فرش کف یا همان سطحی که بر روی آن قدم می گذارند، می باشد. کف سازی مابین طبقات باید از استحکام لازم برخوردار باشد و در تراز مشخص انجام شود.

فهرست پاورپوینت:

مقدمه
مصالح کف سازی
پلان كف سازی
شیب بندی کف سازی و شیب بندی طبقات با بتن سبک
کفسازی در زیر زمین ها
کفسازی در طبقه همکف ساختمان (بدون زیر زمین)
کفسازی در زیر زمینها
کفسازی سرویس ها در طبقات بالای ساختمان

 

دانلود پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات

صفحات: 82 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت – PPT – قابل ویرایش

 

 

پرداخت و دانلود با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Twitter Facebook Digg yahoo