معمارسرا

دانلود پروژه معماری، نقشه های معماری، پاورپوینت معماری

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون 21231

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

 

 

در این مطلب ، 10 رنگ که توسط 10 طراح استفاده از آنها در دکوراسیون توصیه شده به شما معرفی می شود. هر کدام از این طراحان دلیل علاقه خود را به رنگ پیشنهادی شان بازگو کرده اند.

آبی طاووسی :

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

این رنگ قوی ، زمانی که در قالب یک رنگ دیوار یا دیگر عناصر در دکوراسیون جای می گیرد ، جلوه ای بسیار قوی و حرفه ای به دکوراسیون می دهد ، بدون اینکه لازم باشد اقدامی خاص و خارق العاده برای رسیدن به چنین شرایطی انجام دهید.

زرد نرگسی :

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

رنگ زرد گل نرگس ، رنگی شادی آور و بسیار گرم است که در فضایی همچون ورودی یا آشپزخانه می تواند بهترین انتخاب باشد و به بهترین شکل جلوه کند ؛ زیرا در حقیقت مشاهده این رنگ توسط افرادی که وارد خانه می شوند به منزله مواجهه با یک استقبال گرم و دوست داشتنی است.

آبی فرانسوی :

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

رنگ آبی فرانسوی را دوست دارم ، زیرا بدون اینکه رنگ سردی باشد خنک به نظر می رسد. زمانی که از این رنگ در دکوراسیون استفاده می شود ، بدون اینکه خبری از سرمای رنگ آبی باشد آرامش دلنشینی بر فضا حکم فرما می شود.

صورتی صدفی :

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

این رنگ زمانی که با رنگ هایی از قبیل کاراملی و شکلاتی بعنوان رنگ زمینه در دکوراسیون استفاده می شود ، می تواند در عین سادگی و آرامی ، زمینه ای بسیار قوی و بانفوذ برای دکوراسیون ایجاد کند. برای هرچه زیباتر شدن دکوراسیون با این رنگ ، توصیه می کنم از وسایلی ساخته شده از چوب طبیعی استفاده کنید.

اخرایی :

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

از آنجایی که تمایل دارم نور و روشنایی را در دکوراسیون وارد سازم ، اغلب سعی می کنم از رنگ های هم خانواده زرد استفاده کنم که اخرایی یکی از این دسته رنگ هاست. می توان گفت اخرایی یک نوع نارنجی زرد مدرن است که زمینه ای آنتیک دارد. این رنگ جسور و قوی به زیبایی کنار زرد یا سفید می نشیند. از این رنگ می توان برای دیوار ها یا زمینه رومبلی ها استفاده کرد.

سبز لیمویی :

10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

این رنگ بی نهایت آرام بخش و تسکین دهنده است و جلوه اتاق را در روز و در حضور نور طبیعی بسیار زیبا و رویایی می کند. خصوصا در فصل بهار این رنگ می تواند به آشپزخانه چهره ای تازه و بشاش دهد تا بتوانید میزبان خوبی برای این فصل زیبا باشید.

نیلی ( لاجوردی ) :

دکوراسیون نیلی لاجوردی

هنگامی که اتاق نشیمن خانه خود را با رنگ آبی لاجوردی نقاشی و دکوراسیون می کنم ، حس می کنم در بهترین اتاق بهترین هتل دنیا هستم. آبی رنگ سختی است زیرا اگر نادرست از آن استفاده شود خانه را بی روح و سرد می کند. لاجوردی ، طیفی از رنگ آبی است که با خیال راحت می توان از آن استفاده کرد و نگران سردی رنگ آبی و بی روح شدن دکوراسیون نبود ؛ خصوصا اگر در کنار رنگ های قوی دیگر آن را قرار دهیم.

سفید :

دکوراسیون سفید

سفید رنگی است که هرگز همتایی نداشته است. این رنگ آنقدر باقدرت و بانفوذ است که وقتی در هر قسمت از دکوراسیون قرار می گیرد ، آن قسمت از تمام قسمت های دیگر متمایز می شود.

قرمز :

قرمز در دکوراسیون

قرمز رنگی بی نهایت مهیج و شاد است و می توان گفت فردی نیست که با دیدن این رنگ حتی در قالب یک جعبه کوچک روی میز واکنش نشان ندهد و چشمش به سمت آن جلب نشود. این رنگ زمانی که در دکوراسیون قرار می گیرد به دکوراسیون قدرت و احساسی غنی می بخشد.

آلویی :

تخت خواب آلویی

وجود این رنگ سرزندگی و طعمی لذیذ را به دکوراسیون خانه می بخشد ، خصوصا اگر روی سطحی براق پیاده شود و در کنار آن رنگ های شاد و محرک قرار گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Twitter Facebook Digg yahoo

2 دیدگاه برای “10 رنگ توصیه شده طراحان برای دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *