معمارسرا

دانلود پروژه معماری ، نقشه های معماری ، نقشه اتوکدی

ایده های خلاقانه برای تزئین دیوار

ایده های خلاقانه برای تزئین دیوار 45453453

ایده های خلاقانه برای تزئین دیوار

.

.

کارهای هنری بدون قاب

یک راه حل ساده و سریع این است که با کلیپ های مختلف کارهای هنری و عکس هایشان را با طرح های مختلف به دیوار نصب کنید . به فروشگاه های لوازم التحریر سر بزنید و از میان انواع کلیپ های مختلف یکی را انتخاب کنید آنها را به تزئینات دلخواه کلیپ کرده و به دیوار نصب کنید .

.

.

25-cool-ideas-to-display-family-photos-on-your-walls2

.

.

تغییر حاشیه قاب عکس

اگر حاشیه قاب عکس یا تابلوی شما سفید است یا شماخواهان تنوع هستید . حاشیه آن را با رنگ دلخواه یا با رنگی که با دکورتان متناسب است تغییر بدهید رنگ آبی روشن ، رنگ کلاسیکی است که برای تغییر دکوراسیون تابستانی بسیار مناسب است .

.

.

contemporary-artwork2.

.

قاب عکس های رنگ شده

اگر می خواهید دیوارتان  را با هزینه  کم تزئین کنید ، کافی است  همه قاب های جدید و قدیمی تان را جمع کرده و یک قوطی رنگ به رنگ دلخواه  تهیه کنید و آنها را به طور یکنواخت رنگ آمیزی کنید قاب ها را بدون شیشه به دیوار نصب کنید و اشیاء و تزئینات مختلفی را در داخل آنها بیاویزید .

.

.

قاب عکس های رنگ شده

.

.

بشقاب های سنتی و مدرن

با ادغام  چند بشقاب یا دیس کوچک مدرن و امروزی یا انواع  سنتی دیوارتان را تزئین کنید از اشکال ، اندازه و رنگ های مختلف استفاده  کنید تا تزئین  پویایی داشته باشید آنها را در ترتیب های مختلف بچینید و زیباترین  چیرمان را بیابید سپس به دیوار میخ بزنید و کار آویختن را شروع کنید .

.

.

بشقاب های سنتی و مدرن روی دیوار.

.

مجموعه آینه ها

در قفسه های مختلف تان می توانید به غیر از قاب عکس ، اشیاء تزئینی دیگری از جمله  آینه های مختلف جدید و قدیمی ، بزرگ و کوچک با قاب های مختلف و حتی آینه های یادگاری تان را کنار هم بچینید در نظر داشته باشید که چند آینه کوچک کم هزینه تر از یک آینه بزرگ است .

.

.

تزئین دیوار با آینه

.

.

سرامیک به عنوان تزئین دیوار

در بازار کاشی و سرامیک انواع متنوع و زیبایی وجود دارند که می توانید از آنها به عنوان  تزئین  دیوار استفاده  کنید ، به فروشگاه های کاشی و سرامیک سر بزنید و انواع دلخواه را بیابید و با طرح زیبایی به دیوار بزنید .

.

.

تزئین دیوار با سرامیک

.

.

قفسه نامرئی

این قفسه ها را که  پایه هستند ، بچسبانید و کتاب هایی را که جلد زیباتری دارند روی نها به صورت خوابیده و افقیبچینید . وقتی کتاب هارویهم چیده می شوند .پایه چوبی نیز به جزئی ز کتاب ها تبدیل می شود و به قفسه نامرئی تبدیل می شود .

.

.

قفسه های نا مرئی

.

.

پرده های دیواری طرح دار

می توانید از این پرده ها که در طرح های مختلف وجود دارند ، برای تزئین دیوار استفاده کنید . برای اتاق کودک می توانید از طرح های کارتونی و برای اتاق کار، طرح نقشه و غیره را استفاده کنید .

.

.

پرده های دیواری طرح دار

.

.

گره های تزئینی

شاید هرگز به این موضوع فکرنکرده باشید اما می توانید با تکه طناب گونی بافت را تهیه کرده و با در دسترس داشتن الگوی گره های تزئینی مختلف ، با طناب گره زیبایی بزنید و آن را به دیوار نصب کنید .

.

.

گره های تزئینی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Twitter Facebook Google Buzz Digg yahoo Technorati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *