معمارسرا

دانلود پروژه معماری، نقشه های معماری، پاورپوینت معماری

دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن ( شامل 4 پاورپوینت )

دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن ( شامل 4 پاورپوینت )

دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن ( شامل 4 پاورپوینت )

دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن ( شامل 4 پاورپوینت )

دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن

خلاصه :

پست مدرن در فارسی به فرامدرن و پسامدرن ترجمه شده است كه منظور شرايط بعد از مدرن و يا مرحله تاريخی بعد از مدرن است. اين لغت به پانوگرايی و مابعد تجدد هم ترجمه شده است.

بعضي پست مدرن را دوره فرا صنعتی تلقی كرده اند. عده ای نيز آن را دوره ای متفاوت از دوره مدرن می دانند. البته عده ای از فلاسفه هم آن را مرحله ای از دوران مدرن می دانند كه نقدی به خود مدرن است ولی از نظر ماهيت تفاوتی با عصر مدرن ندارد. عده ای هم پست مدرن را پاسخ گوی مشكل مدرن می دانند بدون آن كه راه حل مشخصی ارائه دهد.

پست مدرن ، نقد مدرنيته در فرآيند تاريخ مدرنيته است و نبايد آن را با هر گونه ضديت و نقد مدرنيته از مواضع سنتی اشتباه گرفت . هدف متفكران پست مدرن ، به هيچ وجه بازگشت به دوران ماقبل از مدرن نيست ، زيرا دوران ماقبل مدرن و مدرن از نگاه پست مدرن ها در يك مساله مشترك است و آن هم اين است كه هر دو به نوعي كليت ثابت و امر عام و توتاليته قائل اند . منتهی توتاليته دوران ماقبل مدرن يك نوع توتاليته مذهبی است و توتاليته دوران مدرن ، عقل جديد است .  پست مدرنيسم از اين جهت كه علامت بحران مدرنيته است ، آموزنده می باشد .

شامل 4 پاورپوینت در مورد معماری پست مدرن

تعداد صفحات کل پاورپوینت ها : 234 اسلاید

فرمت فایل : پاورپوینت – ppt – قابل ویرایش

حجم فایل ها : 9.5 مگابایت

قیمت : 40000 تومان

راهنمای خرید :
پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت آنلاین و خرید توسط کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب ،فایل خریداری شده قابل دانلود خواهد بود و به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

پرداخت و دانلود با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Twitter Facebook Digg yahoo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *