ایده های خلاقانه برای تزئین دیوار

ایده های خلاقانه برای تزئین دیوار

.

.

کارهای هنری بدون قاب

یک راه حل ساده و سریع این است که با کلیپ های مختلف کارهای هنری و عکس هایشان را با طرح های مختلف به دیوار نصب کنید . به فروشگاه های لوازم التحریر سر بزنید و از میان انواع کلیپ های مختلف یکی را انتخاب کنید آنها را به تزئینات دلخواه کلیپ کرده و به دیوار نصب کنید .

.

.

25-cool-ideas-to-display-family-photos-on-your-walls2

.

.

تغییر حاشیه قاب عکس

اگر حاشیه قاب عکس یا تابلوی شما سفید است یا شماخواهان تنوع هستید . حاشیه آن را با رنگ دلخواه یا با رنگی که با دکورتان متناسب است تغییر بدهید رنگ آبی روشن ، رنگ کلاسیکی است که برای تغییر دکوراسیون تابستانی بسیار مناسب است .

.

.

contemporary-artwork2.

.

قاب عکس های رنگ شده

اگر می خواهید دیوارتان  را با هزینه  کم تزئین کنید ، کافی است  همه قاب های جدید و قدیمی تان را جمع کرده و یک قوطی رنگ به رنگ دلخواه  تهیه کنید و آنها را به طور یکنواخت رنگ آمیزی کنید قاب ها را بدون شیشه به دیوار نصب کنید و اشیاء و تزئینات مختلفی را در داخل آنها بیاویزید .

.

.

قاب عکس های رنگ شده

.

.

بشقاب های سنتی و مدرن

با ادغام  چند بشقاب یا دیس کوچک مدرن و امروزی یا انواع  سنتی دیوارتان را تزئین کنید از اشکال ، اندازه و رنگ های مختلف استفاده  کنید تا تزئین  پویایی داشته باشید آنها را در ترتیب های مختلف بچینید و زیباترین  چیرمان را بیابید سپس به دیوار میخ بزنید و کار آویختن را شروع کنید .

.

.

بشقاب های سنتی و مدرن روی دیوار.

.

مجموعه آینه ها

در قفسه های مختلف تان می توانید به غیر از قاب عکس ، اشیاء تزئینی دیگری از جمله  آینه های مختلف جدید و قدیمی ، بزرگ و کوچک با قاب های مختلف و حتی آینه های یادگاری تان را کنار هم بچینید در نظر داشته باشید که چند آینه کوچک کم هزینه تر از یک آینه بزرگ است .

.

.

تزئین دیوار با آینه

.

.

سرامیک به عنوان تزئین دیوار

در بازار کاشی و سرامیک انواع متنوع و زیبایی وجود دارند که می توانید از آنها به عنوان  تزئین  دیوار استفاده  کنید ، به فروشگاه های کاشی و سرامیک سر بزنید و انواع دلخواه را بیابید و با طرح زیبایی به دیوار بزنید .

.

.

تزئین دیوار با سرامیک

.

.

قفسه نامرئی

این قفسه ها را که  پایه هستند ، بچسبانید و کتاب هایی را که جلد زیباتری دارند روی نها به صورت خوابیده و افقیبچینید . وقتی کتاب هارویهم چیده می شوند .پایه چوبی نیز به جزئی ز کتاب ها تبدیل می شود و به قفسه نامرئی تبدیل می شود .

.

.

قفسه های نا مرئی

.

.

پرده های دیواری طرح دار

می توانید از این پرده ها که در طرح های مختلف وجود دارند ، برای تزئین دیوار استفاده کنید . برای اتاق کودک می توانید از طرح های کارتونی و برای اتاق کار، طرح نقشه و غیره را استفاده کنید .

.

.

پرده های دیواری طرح دار

.

.

گره های تزئینی

شاید هرگز به این موضوع فکرنکرده باشید اما می توانید با تکه طناب گونی بافت را تهیه کرده و با در دسترس داشتن الگوی گره های تزئینی مختلف ، با طناب گره زیبایی بزنید و آن را به دیوار نصب کنید .

.

.

گره های تزئینی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Twitter Facebook Google Buzz Digg yahoo Technorati delicious

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *