تحقیق درباره آرماتوربندی

تحقیق درباره آرماتوربندی

 

 

 

تحقیق درباره آرماتوربندی

 

 
آرماتور بندی

آرماتور بندی کاری تخصصی می باشد که دقت و نظارت جدی بر آن الزامی است . در بعضی شرایط تمام مقاومت پی را آرماتور ها تامین می کنند . مهندسین ناظر موظف اند قبل از اجرای بتن ریزی از آرماتوربندی فونداسیون بازدید نمایند و تا پایان بتن ریزی نظارت مستمر و مستقیم داشته باشند . توضیح چند مورد در خصوص آشنایی با نکات اجرایی آرماتوربندی الزامی است :

۱- به هیچ عنوان از آرماتور های زنگ زده و یا آغشته به روغن استفاده نشود ، در صورت آلودگی آرماتورها به روغن یا زنگ زدگی آنها ، باید قبل از اجرای آرماتور بندی به پاکسازی آنها اقدام و پس از تایید دستگاه نظارت به بتن ریزی اقدام گردد .

آرماتورها دو دسته طولی ( آرماتورهای اصلی ) و عرضی ( خاموت ) هستند . خاموت ها وظیفه نگهداری آرماتورهای طولی و جلوگیری از کمانش آنها در هنگام فشارهای زیاد و چند کاربرد بسیار مهم دیگر دارند . بنابراین اهمیت رعایت ضوابط خاموت گذاری کمتر از آرماتورهای اصلی نیست .

شکل : آرماتورهای زنگ زده که مجاز به استفاده از آنها در پی یا هر جای دیگر قبل از پاک کردن با برس یا هر وسیله دیگر نداریم.

 

تعداد صفحات : ۴۴ صفحه

حجم فایل : ۳٫۳ مگابایت

فرمت فایل : ورد – word – docx – قابل ویرایش

قیمت : ۱۰۰۰۰ تومان

 

 

راهنمای خرید :
پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت آنلاین و خرید توسط کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب ،فایل خریداری شده قابل دانلود خواهد بود و به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .
پشتیبانی خرید : ۰۹۳۶۵۳۶۸۶۷۰

 

 

 

پرداخت و دانلود با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

 

 

 

تحقیق درباره آرماتوربندی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Twitter Facebook Google Buzz Digg yahoo Technorati delicious

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *