معمارسرا

دانلود پاورپوینت معماری پروژه معماری نقشه های معماری

تحقیق درباره آرماتوربندی

تحقیق درباره آرماتوربندی

 

 

 

تحقیق درباره آرماتوربندی

 

 
آرماتور بندی

آرماتور بندی کاری تخصصی می باشد که دقت و نظارت جدی بر آن الزامی است . در بعضی شرایط تمام مقاومت پی را آرماتور ها تامین می کنند . مهندسین ناظر موظف اند قبل از اجرای بتن ریزی از آرماتوربندی فونداسیون بازدید نمایند و تا پایان بتن ریزی نظارت مستمر و مستقیم داشته باشند . توضیح چند مورد در خصوص آشنایی با نکات اجرایی آرماتوربندی الزامی است :

۱- به هیچ عنوان از آرماتور های زنگ زده و یا آغشته به روغن استفاده نشود ، در صورت آلودگی آرماتورها به روغن یا زنگ زدگی آنها ، باید قبل از اجرای آرماتور بندی به پاکسازی آنها اقدام و پس از تایید دستگاه نظارت به بتن ریزی اقدام گردد .

آرماتورها دو دسته طولی ( آرماتورهای اصلی ) و عرضی ( خاموت ) هستند . خاموت ها وظیفه نگهداری آرماتورهای طولی و جلوگیری از کمانش آنها در هنگام فشارهای زیاد و چند کاربرد بسیار مهم دیگر دارند . بنابراین اهمیت رعایت ضوابط خاموت گذاری کمتر از آرماتورهای اصلی نیست .

شکل : آرماتورهای زنگ زده که مجاز به استفاده از آنها در پی یا هر جای دیگر قبل از پاک کردن با برس یا هر وسیله دیگر نداریم.

 

تعداد صفحات : ۴۴ صفحه

حجم فایل : ۳٫۳ مگابایت

فرمت فایل : ورد – word – docx – قابل ویرایش

قیمت : ۱۰۰۰۰ تومان

 

 

راهنمای خرید :
پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت آنلاین و خرید توسط کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب ،فایل خریداری شده قابل دانلود خواهد بود و به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .
پشتیبانی خرید : ۰۹۳۶۵۳۶۸۶۷۰

 

 

 

پرداخت و دانلود با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

 

 

 

تحقیق درباره آرماتوربندی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Twitter Facebook Google Buzz Digg yahoo Technorati delicious

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *